Dlaczego warto postawić na dietę pudełkową?

Catering dietetyczny to wyjątkowo zdrowa oferta posiłków na cały dzień, wraz z dostawą do klienta. W ostatnim czasie możemy zauważyć, że Polacy bardzo polubili tę ofertę a diety pudełkowe zamawiają coraz częściej i chętniej.

Co warto wiedzieć o cateringu dietetycznym?

Osobom, które do tej pory nie zamawiały jeszcze cateringu dietetycznego, tego typu jedzenie może kojarzyć się pudełkami pełnymi kolorowych, wegetariańskich dań. Wiele osób mylnie sądzi także, że catering dietetyczny wiąże się tylko z odchudzaniem. Tymczasem w ofercie firm cateringowych znajdziemy bardzo różne diety, w tym również plany żywieniowe standardowe, które są przeznaczone dla osób, które po prostu chcą się odżywiać w zdrowy i urozmaicony sposób. Tym, co wyróżnia catering dietetyczny, od innych ofert gastronomicznych, jest fakt, że wszystkie posiłki projektują tutaj specjaliści dietetycy. Zanim więc konkretne dania, trafią do pudełek, to właśnie specjaliści bardzo skrupulatnie pracują nad stworzeniem zdrowych jadłospisów. Pilnują oni odpowiednich proporcji składników odżywczych, przeliczają kalorie oraz dbają o to, aby każda dieta pudełkowa była zgodna z wytycznymi danej diety. Nie ma więc tutaj miejsca na przypadkowe dania czy połączenia smaków. W cateringu dietetycznym nie stosuje się także chemicznych polepszaczy, gotowych półproduktów czy niezdrowych tłuszczy. Składniki, z których przygotowywane są posiłki, dobiera się wyjątkowo starannie. Firmy cateringowe na bieżąco kontrolują swoich dostawców, których rolą jest dostarczanie ekologicznych warzyw i owoców.

Co wyróżnia catering dietetyczny?

Catering dietetyczny tworzony jest z pomocą najlepszych technologów żywności i kucharzy. To właśnie szefowie kuchni dbają o to, aby potrawy, które zawiera dieta pudełkowa, były starannie przygotowane, odpowiednio przyprawione, urozmaicone i pięknie podane. Zamawiając diety pudełkowe klienci mają sposobność do próbowania nowych połączeń smakowych, które pochodzą z bardzo różnych zakątków świata. Dzięki programom żywieniowym mogą w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie oraz zyskać wiele cennego czasu, który będzie przeznaczony na odpoczynek i przyjemności. Jeżeli nadal masz wątpliwości dotyczące diety pudełkowej – zobacz.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij