sprzedaż mieszkania

Sprzedaż mieszkań w Warszawie to dobry biznes

Mieszkania w Warszawie są drogie. Klientów jednak nie brakuje – szukają oni dobrych rozwiązań i zamierzają żyć spokojnie w Warszawie. Zakup dobrych mieszkań jest tym, co jest ważne – lokale mieszkalne nabywają osoby w każdym wieku. Mieszkania są drogie, dlatego najczęściej nabywane są lokale mieszkalne o metrażu 25-50 metrów. Takie mieszkania są niewielkie, ale pozwalają na pewną stabilizację. Mieszka się w nich dobrze, miło oraz przyjemnie. Na mieszkania wielkości 80-120 metrów stać nielicznych. Mogą sobie na nie pozwolić osoby najbogatsze.

Mieszkanie daje stabilizację

Wynajem mieszkania w Polsce jest drogi i kłopotliwy. Lepiej spłacać koszt kredytu niż płacić za wynajem. Chętni nabywają mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym. Mają do wyboru wiele lokali i radzą sobie całkiem dobrze. Jakość mieszkań jest wysoka, a klienci bardzo chętnie korzystają z takich mieszkań. Ich jakość jest dobra, a klienci doceniają to, co naprawdę najlepsze. Jakość i cena decydują o zakupie. Poznaj również inne wskazówki dotyczące wynajmu oraz sprzedaży  mieszkań w stolice – LINK.

Na co zwracają uwagę nabywcy?

Nabywcy szukają mieszkań w:

  • dobrej lokalizacji
  • niedrogich
  • z balkonem
  • często na strzeżonych osiedlach

Wygodne mieszkania są naprawdę ważne. Najlepiej mieć dwa-trzy pokoje, aby mieszkać komfortowo. Cała rodzina może poczuć się w takim domu wyjątkowo. Najlepsze są lokale z klimatyzacją, balkonem lub tarasem. Mieszkania w Warszawie kosztują coraz więcej – cena metra kwadratowego waha się od 13 000 do 30 000 złotych, co jest bardzo wysoką kwotą. Klienci doceniają takie mieszkania i chcą z nich korzystać jak najczęściej. Dobra jakość takich mieszkań to podstawa. Bez tego na pewno nie ma mowy o zadowoleniu.

Najlepsze są mieszkania w nowych apartamentach, wygodne, komfortowe, a nie lokale w starych kamienicach, często z usterkami i wymagające remontu. Najniższe ceny metra kwadratowego to około 9700 złotych. Nie jest to mało, ale nie jest to też cena zaporowa, o czym warto pamiętać. W dużych polskich miastach ceny są porównywalne. Pandemia Covid 19 wcale nie obniżyła cen lokali mieszkalnych, lecz wpłynęła na nie niezbyt korzystnie. Nie ma to jak kupno dobrego mieszkania w przyzwoitej cenie. Negocjacje cenowe są rzadkością, ale można próbować, chociaż lekko obniżyć cenę takiego mieszkania. Jest to możliwe, ale są to drobne korekty cenowe, a nie znacząca zmiana cen. Najtańsze mieszkania są na obrzeżach stolicy, a najdroższe lokale mieszkalne to koszt powalający na kolana. Lepiej zatem poczynić rozeznanie cenowe i wybrać naprawdę wygodne mieszkanie w niewysokiej cenie. Takie rozwiązanie jest najbardziej efektywne.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij