Stylowa impreza na 10-te urodziny dziecka – z naszymi radami ją urządzisz

Stylowa impreza na 10-te urodziny dziecka – z naszymi radami ją urządzisz

Coraz więcej dzieci organizuje huczne imprezy urodzinowe dla swoich rówieśników. Zaprasza na nie całą klasę, a nie tylko najlepszych kolegów czy koleżanki. Taka impreza wiąże się z większymi kosztami, jednak raz do roku warto zrobić dziecku taką przyjemność. W dzisiejszym poradniku podpowiemy, jak urządzić stylową imprezę na 10-te urodziny dziecka.

Po pierwsze: wybór sali na urodziny ma znaczenie

Na pewno na urodzinach dziecka trzeba zapewnić moc atrakcji. Jeżeli szukacie sali na urodziny w Białymstoku, to świetnym miejscem może być Atmosfera RestoBar. Miejsce może zostać specjalnie przygotowane na potrzeby dzieci. Oczywiście o dekoracje sali trzeba zadbać samodzielnie. Nie trzeba tutaj korzystać z bardzo wyszukanych pomysłów czy usług dekoratorki. W końcu jest to impreza dziecięca, a dzieci lubią proste dekoracje, jak choćby balony, którymi mogą się bawić. Warto więc wykonać ściankę dla solenizanta z balonami, a także grafikami, które będą odnosić się do jego zainteresowań. Oprócz tego warto zainstalować w sali piniatę wypełnioną cukierkami. Dzieci będą mogły ją rozbić przy użyciu kija i każde z nich zbierze tyle cukierków, ile zdoła. Cukierki to jedna z propozycji, bo piniata może być też wypełniona innymi rzeczami. Jeśli dzieci zbierają małe figurki czy klocki, to również one mogą znaleźć się we wnętrzu. W ten sposób solenizant każdemu ze swoich gości również podaruje drobny upominek. Ale cukierki zawsze się sprawdzają i jest to klasyczne wypełnienie piniaty.

Po drugie: postaraj się o zatrudnienie animatora zabaw na kilka godzin na imprezę

Dzieci chętnie uczestniczą w imprezach urodzinowych. Nie trzeba wynajmować na imprezę dmuchanego namiotu czy zjeżdżalni, ale na pewno organizując urodziny dla dzieci w Białymstoku warto zadbać o zatrudnienie animatora. Bardzo często właściciel danego lokalu współpracuje z jakąś osobą w tym zakresie, zatem przy rezerwacji sali warto o to zapytać. Animator zabaw jest w stanie dopasować je do wieku dzieci. 10-latki nie są już do nich tak skore jak młodsze dzieci, ale na pewno uda mu się je zachęcić. Zabawa może polegać np. na obieganiu krzesełek czy wyścigach rzędów. Można tu wykorzystać i zmodyfikować zabawę weselną o wizycie w zoo. Na pewno sprawdzi się zabawa w klasyczne krzesełka czy też z losowaniem fantów, które następnie trzeba założyć. Można też pobawić się w odgadywanie ról. Czyli naklejanie komuś karteczki z imieniem i nazwiskiem czy nazwą postaci. Każdy po kolei pokazuje coś na jej temat a zadaniem tej, która stoi na środku i ma karteczkę na plecach jest odgadnięcie kim jest. Można wymyślać naprawdę wiele różnych zabaw, które będą atrakcją imprezy.

przyjęcie urodzinowe

Po trzecie: zadbaj o oprawę muzyczną i DJ-a, który także przygotuje zabawy dla dzieci

Oczywiście również DJ może pełnić rolę animatora. Może mieć też ze sobą mnóstwo gadżetów, które będzie wręczał dzieciom w trakcie zabaw. Na pewno muzyka powinna odpowiadać dziecięcym gustom, zatem należy wybrać taką, która jest aktualnie na czasie, czy ponadczasowe przeboje, które mogą spodobać się dzieciom. Na imprezie mogą razem z dziećmi bawić się także ich rodzice. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować dużą imprezę dla wszystkich, tym bardziej że każdy może mieć oko na własne dziecko. Oczywiście możecie również umówić się z rodzicami, że to wy będziecie nadzorować przebieg imprezy, jeśli chcecie ograniczyć koszty.

Po czwarte: wybierz menu, które będzie dla dzieci atrakcyjne

Mimo, że dzieci dużą będą się bawić i tańczyć, to jednak menu na urodziny dla dziecka też jest ważne. Jeżeli organizujecie urodziny w Białymstoku w Atmosfera RestoBar, to możecie wybrać specjalne menu dla dzieci. Oczywiście możecie postawić na tzw. fast foody czyli małe burgerki, nuggetsy czy frytki. Ale sprawdzą się także czekoladowe desery czy mono desery bez dodatku alkoholu. Oczywiście nie może zabraknąć lodowych deserów na dziecięcej imprezie. Możecie wybrać menu atrakcyjne wizualnie i smakowo dla dzieci, a przy tym wśród tych propozycji mogą znaleźć się też zdrowe przysmaki. Na pewno musicie sprawdzić, czy któreś z dzieci nie ma alergii.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij