Tartak Gałka – palety drewniane.

Palety drewniane opatrzone odpowiednimi certyfikatami, jak również inne komponenty drewniane od lat dominują jako jedne z najpraktyczniejszych nośników branży transportowej oraz magazynowej.

Rodzinne przedsiębiorstwo Tartak Gałka specjalizuje się w wytwarzaniu oraz dostarczaniu palet Euro i EPAL, palet o niestandardowych rozmiarach, desek paletowych, kantówek, nadstawek do palet, zrębek czy trocin.

Zaawansowane technologie
Produkcja odbywa się w zakładzie w pełni zautomatyzowanych oraz wyposażonym w suszarnię z komorami marki LEKO. Nieustanny rozwój oraz ekspansja firmy sprawiły, że z rodzinnego przedsiębiorstwa przekształciła się ona w duży podmiot gospodarczy zatrudniający liczną kadrę profesjonalistów oraz dysponujący rozbudowanym zapleczem transportowym.

Troska o produkt i środowisko
Tartak Gałka może pochwalić się pozycją lidera w produkcji desek paletowych w Polsce. Przyjmujemy zlecenia zarówno od mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, za priorytet stawiając sobie terminowe dostarczanie wyrobów najwyższej jakości. Troska o dobro Klientów to jednak nie wszystko – równie ważna jest dla nas ekologia. Stąd też drewno stanowiące podstawowy surowiec pochodzi w większości z Lasów Państwowych i jest opatrzone certyfikatem PEFC. Dodatkowo palety drewniane można poddawać naprawom oraz recyklingowi – są zatem przyjazne dla środowiska.

Kompleksowy rozwój
Flagowy produkt, czyli palety EPAL, są nośnikiem będącym w użytku powszechnym na terenie wszystkich państw UE – także w zautomatyzowanych magazynach. Wymiary EPAL są określone odgórnie i wynoszą zawsze 1200x800x144mm, natomiast ich waga nie przekracza 25 kg. Ogromną zaletą palet, oprócz uniwersalności, jest ich wysoka nośność wynosząca od 1,5 do 4 ton. Drewno, które wykorzystujemy w Tartak Gałka do produkcji palet i desek paletowych jest oczywiście poddawane odpowiedniej obróbce gwarantującej jego optymalną higroskopijność. Wspomniane komory suszące zapewniają odporność na negatywne działanie wilgoci, grzybów i bakterii.

W Tartak Gałka cenimy sobie komunikację z Klientami – dzięki indywidualnemu podejściu do zamówień udało nam się zdobyć renomę – podtrzymujemy ten wizerunek dzięki spełnianiu najwyższych standardów, dzięki regularnym testom jakościowym oraz dzięki ciągłemu dążeniu do rozwoju i wykorzystywania innowacji.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij