Jak poprawić stan skóry i sprawić, że będzie młodziej się prezentować, ale bez użycia skalpela

Zachowanie młodości jest ważne, szczególnie w społeczeństwie tak uzależnionym od estetyki, ale i walorów wizualnych. Nie chcemy się starzeć, choć to nieuniknione. Na szczęście ten proces można opóźnić. Tutaj doskonale sprawdzi się medycyna estetyczna. Otóż musicie wiedzieć, że każdy z nas może młodziej się prezentować i to bez użycia skalpela. Ale jak to zrobić?

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego – bezpieczny i skuteczny

Na pewno ciekawym i jakże trafnym wyborem jest zabieg wypełniania zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego. Co ważne, doskonale modeluje twarz, odświeżając rysy. Ale na tym jego zalety się nie kończą, bo nawilża skórę. Warto też wiedzieć, że może podnosić policzki i zwiększać ich objętość. W rezultacie owal twarzy staje się intensywniejszy. Aplikacja jest precyzyjna i wygładza nie tylko zmarszczki mimiczne, ale i wygładza bruzdy nosowo-wągrowe. Rzeczywiście skuteczność jest duża, podobnie jak bezpieczeństwo. Zabieg trwa od 30 do 60 minut i nie jest bardzo bolesny, choć może wywoływać pewien dyskomfort. Po aplikacja kwasu efekty widoczne są od razu, choć na samym początku skóra może być podrażniona, ale owe podrażnienie ustępuje po jednym do dwóch dni. Choć zabieg jest bezpieczny, to jednak istnieją przeciwwskazania takie jak ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, ale też nie należy stosować kwasu zaraz po zakończonym leczeniu onkologicznym. Stany zapalne skóry, ale też tendencje do tworzenia się blizn są przeciwwskazaniem. Oczywiście przed podaniem kwasu hialuronowego lekarz przeprowadza dokładny wywiad. Absolutnie nie należy korzystać z takich zabiegów u osób, które nie są lekarzami, gdyż może się okazać, że dojdzie do powikłań. Przed wypełnianiem kwasem hialuronowym zaleca się oczyszczanie skóry.

Wolumetria twarzy, czyli ujędrnij skórę oraz popraw owal

Wolumetria jest zabiegiem, który ma na celu poprawę owalu twarzy, który na skutek procesu starzenia się pogarsza się. Skóra przestaje być jędrna i dodatkowo kości policzkowe nie są już tak uwydatnione. Dzięki zabiegowi wolumetrii można uzyskać tzw. lifting bez skalpela. Zatem skóra staje się jędrniejsza, ale i bardziej wymodelowana. Zmarszczki są spłycone, czego rezultatem jest utrata przynajmniej 10 lat. Wolumetria może być przeprowadzana przy użyciu kwasu hialuronowego, ale też można poprawiać owal tłuszczem pobranym ze swojego ciała. Tłuszcz jest następnie poddawany wirowaniu. Najczęściej wstrzykuje się go w okolice kości policzkowych, co pozwala na zlikwidowanie zapadniętych policzków, ale i żuchwy. Efekty w przypadku zabiegów wolumetrii są także widoczne bardzo szybko

Oczyszczanie skóry AquaPure

Jeżeli chcecie dobrze nawilżyć skórę, ale też zniwelować zaskórniki, to dobrym wyborem jest oczyszczanie skóry. AquaPure jest świetnym zabiegiem, który wykazuje nie tylko skuteczność, ale jest nader przyjemny. Jest to rodzaj peelingu wodnego, który wykorzystuje specjalne urządzenie, działające próżniowo, wykorzystujące dodatkowo substancje aktywne. Dzięki temu efekt odmładzający jest jeszcze lepszy, ale i sam stan skóry się poprawia.

Laserowe usuwanie niedoskonałości

Skoro już wspomnieliśmy o sposobach redukcji zmarszczek i poprawienia owalu twarzy, to musimy wspomnieć, że chcąc zachować zdrowy i młody wyraz twarzy, warto pozbyć się blizn potrądzikowych czy też innych widocznych niedoskonałości na twarzy. Bardzo dużą skuteczność wykazuje laserowa redukcja blizn, która jest skuteczna i polecana niezależnie od wieku. Dobrze sprawdza się laseroterapia z wykorzystaniem lasera Alma. Warto wiedzieć, że w tym przypadku impulsy rewolucyjnej głowicy laserowej uszkadzają tkankę bliznowatą i stymulują tworzenie nowej. Musicie też wiedzieć, że wiązka lasera dociera nawet do bardzo głębokich warstw skóry i umożliwia redukcję nawet rozległych blizn. Średni czas trwania zabiegu wynosi około pół godziny. Aby uzyskać największą skuteczność rekomenduje się 6 zabiegów.

Pamiętajcie jeszcze o stosowaniu odpowiedniej diety, która powinna być lekkostrawna oparta na dużej ilości warzyw. Nie zapomnijcie o pielęgnacji i oczyszczaniu, ale stosujcie tylko naturalne kosmetyki, które są wolne od dużej ilości konserwantów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij