Kolorowe warkoczyki – hit czy kit?

Moda zmienną jest, moda powraca, moda zaskakuje – te frazesy zna chyba każdy, ale w sumie to w modzie jest piękne, że jak zaskoczy to po całej linii i tak właśnie zaskoczyła nas modą na kolorowe warkoczyki. Ale jak też wiadomo nie wszystko co jest modne jest stylowe, dlatego też zastanowimy się, czy takie warkoczyki to hit, czy raczej kit.

Moda na warkoczyki, czyli powrót mody z lat 90-tych

Moda znowu powróciła i tym razem inspirowana jest latami 90-tymi, które notabene nie uchodzą za najbardziej stylowy okres, a wręcz przeciwnie są pełne kiczu, ale też zabawy modą. Właśnie w latach 90-tych modne były warkoczyki, choć raczej nie farbowało się włosów na różne kolory, lecz co najwyżej wplatało wełnę i już to uchodziło za dużą odwagę, ale te lata są dawno za nami i obecnie można powiedzieć, że coś takiego wcale nie jest niczym odważny, bo teraz farbuje się włosy na niebieski czy siwo-niebieski i nikt specjalnie nie uznaje tego za coś bardzo oryginalnego. Zatem moda na warkoczyki też niejako nikogo nie zaskakuje, ani też nie przeraża, tym bardziej że nie ma konieczności noszenia już wełny we włosach, lecz wystarczy tylko postawić na naturalne doczepiane włosy, które można kupić w różnych kolorach, ale też można je zafarbować i doczepić. Każde rozwiązanie tak naprawdę jest dobre. Efekt? Kwestia gustu, ale jednak taka fryzura ma potencjał.

Jak nosić kolorowe warkoczyki?

Kolorowe warkoczyki są ozdobą samą w sobie. Naturalne włosy doczepiane możecie połączyć ze swoimi i wtedy zapleść na całej długości warkoczyki, ale też można je zapleść od nasady i w każdym wydaniu świetnie się prezentują. Co ważne, choć nie są eleganckie czy nawet smart casualowe, to mają w sobie to coś i przyciągają uwagę. Można je nosić spięte gumką i wtedy powstanie kucyk z warkoczykami, albo też możecie nosić fryzurę, która była modna wśród bokserek, czyli włosy zaczesane do góry. Gdy już są wygładzone zaczyna się plątanie warkoczyków, dzięki temu efekt jest ciekawy. Oczywiście to nie koniec możliwości, bo wystarczy tylko założyć opaskę czy też apaszkę we włosy niczym pin up i po raz kolejny uzyska się inną fryzurę. Możliwości jest więc dużo, zatem decydując się na warkoczyki nie trzeba tylko nosić jeden fryzury, gdyż można je stylizować na różne sposoby.

Dlaczego warto zdecydować się na warkoczyki?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, bo świetnie się prezentują i stoją w opozycji do słowa nuda. To także świetny wakacyjny trend, który pokazuje, że potraficie się bawić modą, ale też odskocznia od klasycznych i często nudnych fryzur. Oczywiście trzeba także powiedzieć, że taka fryzura naprawdę odmładza, ale też ukazuje nonszalancję. Wcale nie trzeba mieć 20 lat by móc nosić warkoczyki, bo przecież wiek to tylko liczby. Ale warto jeszcze wspomnieć o jednej ważnej rzeczy, a mianowicie takie warkoczyki zaraz po ułożeniu nie wymagają przez długi czas stylizowania. Owszem możecie je spinać czy związywać, ale to zajmie Wam tylko chwilę i cały czas będziecie mogli cieszyć się nienaganną i szałową fryzurą, która można powiedzieć, jest idealnym wyborem właśnie na letni czas, a swoją droga modą można, a nawet trzeba się bawić.

Warkoczyki to hit czy kit?

Tak naprawdę nie trzeba nawet się zastanawiać, bo przecież wiadomo, że jest to hit. Owszem do pracy w biurze tak nie pójdziecie, bo niewątpliwie taka fryzura nie ma w sobie nic z formalnego stylu, ale też od czasu do czasu warto postawić na nieco małego szaleństwa i zabawy, a jak nie latem, to kiedy? Dodatkowo fryzura jest też ultra funkcjonalna, bo nie wymaga długiego stylizowania zatem szybko i bez zbędnych przygotowań jesteście gotowe do wyjścia. Wystarczy tylko boho sukienka, następnie odrobina kremu BB z filtrem, trochę tuszu na rzęsy i nawilżająca pomadka na usta i już się świetnie prezentujecie i to w krótkim czasie. No ale jeżeli w Waszej pracy obowiązuje najbardziej formalny dress code, to niestety wtedy taka fryzura się nie sprawdzi, a innych powodów dlaczego nie warto się na nią decydować już chyba nie ma.

Wakacje to dobry czas na zmiany i zabawę oraz kolorowe włosy. W końcu możecie wyrazić siebie poprzez oryginalne stylizacje, a nie musicie tylko stawiać na ultra formalny dres code. Skoro więc są wakacje, to niech będą one nie tylko czasem wypoczynku, lecz przede wszystkim dobrej zabawy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij